98.0 FM dhe 100.1 FM. Se shpejti vetem tek 100.1 FM

  • Girl
  • A e dini se
  • Your Voice
  • DJ Live Mix
  • Gold Music
  • Classic Rock
  • Application Androidl
  • Facebook

LAJME FLASH

PARASHIKIMI I MOTIT


16°C

KORCE

Light rain
humidity:82%
SE at 8.05 km/h
Friday 9°C  /  17°C
Saturday 8°C  /  14°C
Sunday 7°C  /  13°C
 

KEMBIMI VALUTOR

 21-04-2014  BLIHET SHITET 
EUR 139.4 140.4
USD 100.6 101.9
GBP 168.3 169.8
CHF 113 114.4